Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Licytacja! Do wynajęcia 14 lokali użytkowych i 2 garaże

28 marca 2017, 09:36

fot. MZNK Jaworzno

fot. MZNK Jaworzno

Szukasz na terenie Jaworzna niedrogiego lokalu użytkowego lub garażu do wynajęcia? Miejski Zarząd Nieruchomości Komunalnych organizuje w kwietniu licytację stawek czynszu za gminne lokale użytkowe i garaże.

Już za miesiąc, 28 kwietnia br., w Urzędzie Miejskim MZNK zorganizuje licytację stawek czynszu za wynajem gminnych lokali użytkowych oraz garaży. Tym razem do wynajęcia zostało wytypowanych 14 lokali użytkowych oraz 2 garaże zlokalizowane w różnych dzielnicach miasta.

Gminne lokale użytkowe mają różną powierzchnię i kubaturę, w związku z tym mogą zaspokoić oczekiwania osób prowadzących różnorodną działalność. Wśród oferowanych nieruchomości są takie, które do tej pory służyły m.in. jako sklepy, powierzchnie magazynowe, siedziby firm prowadzących działalność usługową itp. W większości wyposażone są we wszystkie potrzebne instalacje.

Osoby zainteresowane najmem lokali użytkowych i garaży powinny wypełnić wymagane dokumenty i wpłacić wadium (do 27 kwietnia br.). Spis nieruchomości i szczegółowe warunki udziału w licytacji można znaleźć na stronach BIP oraz w siedzibie Miejskiego Zarządu Nieruchomości Komunalnych przy ul. Północnej 9b.

Więcej na www.mznk.jaworzno.pl