XX Jaworznickie Targi "Twój Dom, Twoje Otoczenie"

3 kwietnia 2017, 13:20

Zdjęcia dzięki uprzejmości A.Tury

Pięknie urządzone stoiska, fachowe porady i wiele ciekawych informacji na temat domu, ogrodu i jego otoczenia. Za nami kolejna edycja targów "Twój Dom, Twoje Otoczenie", które odbyły się w miniony weekend w Hali Widowiskowo-Sportowej MCKiS. Honorowy patronat nad imprezą objął Prezydent Miasta Jaworzno.

Wydarzenie było doskonałą okazją dla wszystkich, którzy poszukiwali: materiałów budowlanych, mebli, wyposażenie wnętrz, dekoracji, nowoczesnych systemów grzewczych oraz roślin, krzewów, kwiatów, mebli ogrodowych i sprzętu ogrodniczego.

Tegoroczna edycja została wzbogacona o liczne atrakcje. Najmłodsi uczestnicy mieli okazję wziąć udział m.in. w Klubie Kreatywnego Inżyniera "FLOJAMO", które prowadzone były pod okiem fachowych animatorów. Przygotowano również konkurs z cennymi nagrodami, fachowe porady specjalistów oraz pokazy firm.

Mieszkańcy miasta Jaworzno, dzięki Komendzie Policji Miejskiej w Jaworznie, mieli szansę oznakować swoje rowery w związku z akcją "Nie daj szansy złodziejowi - oznakuj swój rower".

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek