Rajd nordic walking w Ciężkowicach

6 maja 2017, 14:32

II Ciężkowicki Rajd Nordic Walking

Ponad 220 osób wzięło udział w II Ciężkowickim Rajdzie Nordic Walking. Uczestników wydarzenia powitali Zastępca Prezydenta Monika Bryl oraz Poseł na Sejm RP Dariusz Starzycki, którzy również wzięli udział w marszu.

Na "spacer" po malowniczej Dolinie Żabnika, pomimo niesprzyjającej pogody, zdecydowało się wielu mieszkańców - nie tylko z Ciężkowic. Zebrani na starcie - przy ul. Zdrojowej - przy moście na rzece Kozi Bród -  jaworznianie mieli za zadanie pokonanie blisko 6 km.

Organizatorami wydarzenia jest Stowarzyszenie Mieszkańcy dla Ciężkowic, Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Ciężkowicach. Honorowy patronat nad rajdem objęli Prezydent Miasta Jaworzna Paweł Silbert i Poseł na Sejm RP Dariusz Starzycki.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek