Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Nowa organizacja ruchu na ul. Obr. Poczty Gdańskiej

8 maja 2017, 10:53

Ul. Obrońców Poczty Gdańskiej po modernizacji

Ul. Obrońców Poczty Gdańskiej po modernizacji

W miniony piątek, 5 maja została wprowadzona nowa, docelowa organizacja ruchu na ulicy Obrońców Poczty Gdańskiej - od ronda przy ul. H. Kołłątaja do ul. św. Wojciecha. Na skrzyżowaniu ul. Obrońców Poczty Gdańskiej i ul. Św. Barbary zmienione zostało pierwszeństwo - nadjeżdżający jednokierunkowym odcinkiem od ul. Św. Wojciecha zobowiązani są do ustąpienia pierwszeństwa nadjeżdżającym z naprzeciwka.

Prosimy o zachowanie ostrożności na całym nowo oznakowanym przebiegu ulicy, a szczególnie na skrzyżowaniu z ul św. Barbary. Pamiętajmy również o rowerzystach, którzy mogą jeździć już teraz "pod prąd" na odcinku od ul. Św. Wojciecha do ul. Św. Barbary.

***

W związku z zakończeniem prac na ulicy Obrońców Poczty Gdańskiej, od poniedziałku, 15 maja br. autobusy komunikacji miejskiej powrócą na swoje stałe trasy, za wyjątkiem linii 326 i 368, dla której objazdowa trasa przez ul. Drabika stanie się stałą trasą. W najbliższym czasie na stronie PKM dostępne będą rozkłady jazdy uwzględniające powrót autobusów na zwyczajowe trasy.