Popołudnie z Dziewiątką

15 maja 2017, 11:19

Popołudnie z Dziewiątką

Występy uczniów i przedszkolaków, zabawy i konkursy z nagrodami, wóz strażaki i policyjny radiowóz - m.in. takie atrakcje czekały na mieszkańców, którzy w minioną sobotę, 13 maja przy Szkole Podstawowej nr 9 na Górze Piasku wzięli udział w pikniku rodzinnym - "Popołudnie z Dziewiątką".

W pikniku uczestniczył również Zastępca Prezydenta Miasta Tadeusz Kaczmarek, który wręczył podopiecznym słodki upominek. Dla przybyłych na organizowane rokrocznie wydarzenie przygotowano wiele atrakcji, m.in. występy uczniów szkoły oraz znajdującego się na jej terenie przedszkola. Ponadto dzieci brały udział w przygotowanych konkursach oraz mogły oglądnąć wóz strażacki i policyjny radiowóz. Dla starszych uczestników przygotowano również symulator wypadków.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek