25-lecie Stowarzyszenia Abstynentów "Razem"

22 maja 2017, 13:35

25-lecie Stowarzyszenia Abstynentów Razem

25-lecie Stowarzyszenia Abstynentów "Razem"

W minioną sobotę, 20 maja br., członkowie Klubu Abstynenta "Razem" świętowali jubileusz 25-lecia swojej działalności. W spotkaniu wzięła udział m.in. zastępca prezydenta Monika Bryl oraz osoby, które wspierają działalność stowarzyszenia.

Uroczystość odbyła się w Domu Kultury w Jeleniu. Spotkanie uświetniły występy artystyczne oraz wystąpienia członków, którzy opowiadali o swojej drodze do trzeźwości.

W obchodach jubileuszu wzięli udział przedstawiciele zaprzyjaźnionych klubów z okolicznych miast, członkowie i założyciele Klubu "Razem", a także zastępca prezydenta Monika Bryl oraz członkowie Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych - Wiesława Szadkowska, Barbara Kuziel, Stanisław Jacher oraz Aleksander Tura.

Zdjęcia dzięki uprzejmości A.Tury

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek