VIVA FLAMENCO

7 czerwca 2017, 12:32

Viva Flamenco

"Viva Flamenco"

Przed nami koncert "VIVA FLAMENCO" organizowany w ramach projektu - "Bądź na plus 60 - jaworznicki program wsparcia dla seniorów" - przez Stowarzyszenie „Nasza Przystań” w partnerstwie z Gminą Miasta Jaworzna. Bądź z nami 25 czerwca w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaworznie.

Wydarzenie jest twórczą inspiracją do rozwoju, poznawania siebie, odkrywania i ekspresyjnego wyrażania emocji i piękna, skierowaną do mieszkańców miasta Jaworzna 60 plus.

Bezpłatne bilety wstępu dostępne są w biurze Stowarzyszenia "Nasza Przystań" przy ulicy Grunwaldzkiej 183 oraz w Młodzieżowym Domu Kultury im. Jaworzniaków przy ulicy Inwalidów Wojennych 2.

Koncert żywiołowej muzyki hiszpańskiej i prezentacji ognistego tańca flamenco wystartuje od godziny 17:00, w MDK-u przy ulicy Inwalidów Wojennych 2.

Projekt "Bądź na plus 60 - jaworznicki program wsparcia dla seniorów" dofinansowany jest ze środków Programu Rządowego na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych.