Jan Paweł II - Postać Niezapomniana

12 czerwca 2017, 15:00

Jan Paweł II - Postać Niezapomniana

W Teatrze Sztuk odbył się finał V Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt. "JAN PAWEŁ II - POSTAĆ NIEZAPOMNIANA" organizowanego przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Pawła II z Jaworzna. Gości powitał Grzegorz Stano Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej.

Zwycięzcom gratulowali Zastępca Prezydenta Miasta Tadeusz Kaczmarek, ks. Michał Borda Dyrektor Wydziału Katechetycznego Kurii Sosnowieckiej oraz Jerzy Tomczyk Dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego.

Na tegoroczną edycję konkursu wpłynęło 244 prac z 29 placówek z całego kraju. Tegoroczne prace zostały wykonane techniką malarstwa mono i polichromatycznego.

Wydarzenie uświetniły występy, m.in. występ uczennicy klasy I Zasadniczej Szkoły Zawodowej Pauliny Rejdych, która wykonała utwór a capella "Hallelujah".

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek