Jaworznicka delegacja w Karwinie

12 czerwca 2017, 15:52

www.facebook.com/mestokarvina/

Na zaproszenie Burmistrza Tomáša Hanzela, od 10-11 czerwca br., w Karwinie na Dniach Miasta przebywała delegacja samorządowa z Jaworzna. W jej skład wchodzili: kierownik Referatu Kultury i Sportu w Wydziale Edukacji, Kultury i Sportu Roman Jońca oraz radna Renata Gacek. Karwina od wielu lat jest miastem partnerskim Jaworzna.

Wydarzenie poprzedziło spotkanie delegatów miast partnerskich Karwiny, wzięli w nim udział m.in. przedstawiciele Jaworzna, Rybnika i Jastrzębia. Przybyli goście mieli również okazję zwiedzić nowy Miejski Stadion, aby następnie udać się na Rynek w Karwinie - Frysztacie, gdzie zaprezentowano specjalny program artystyczny realizowany w ramach Dni Karwiny.

Karwina świętowała 749 lat miasta. Na scenie wystąpili m.in. Patrola Šlapeto, David Koller, Mirai, Adam Mišík, Light&Love, MIG 21, Poetika, Hodiny, Medicimbal, Perutě, Voxel a další.

Dziękujemy za udostępnienie zdjęć przez Karviná - město, které žije (https://www.facebook.com/mestokarvina/)

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek