Bądź na plus 60 - żyj zdrowo!

20 czerwca 2017, 13:28

Bądź na plus 60 - jaworznicki program wsparcia dla seniorów

Przed nami cykl wykładów pod hasłem "Żyj zdrowo" organizowany w ramach projektu - "Bądź na plus 60 - jaworznicki program wsparcia dla seniorów" - przez Stowarzyszenie "Nasza Przystań" w partnerstwie z Gminą Miasta Jaworzna. Wykłady z zakresu kardiologii, geriatrii, diabetologii i dietetyki, skierowane są do mieszkańców miasta Jaworzna 60 plus.

Prelekcje będą odbywać się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaworznie przy Rynku Głównym 17, w godzinach od 11:00 do 13:00. Wstęp bezpłatny, jednak ilość miejsc ograniczona.

Harmonogram wykładów:

• 23 czerwca 2017 r. - wykład pt. "Zadbaj o swoje serce" - prowadzący: dr n. med Patryk Grzywocz (kardiolog),
  • 14 lipca 2017 r. - wykład pt. "Jak pozostać sprawnym na starość" - prowadzący: dr n. med Agnieszka Jabłeka (geriatra),
  • 18 sierpnia 2017 r. - wykład pt. "Poznaj i lecz cukrzycę" - prowadzący: dr n. med Alicja Telega (diabetolog),
  • 7 września 2017 r. - wykład pt. "Żywienie seniorów 60+ w chorobie cukrzycy" - prowadzący: inż. Wojciech Wilk (dietetyk).