Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Nowy adres strony Urzędu Miejskiego

17 lipca 2017, 13:50

Od 17 lipca br. zmianie ulega adres oficjalnej strony Urzędu Miejskiego w Jaworznie. Od poniedziałku witryna będzie dostępna pod adresem www.um.jaworzno.pl.

Dotychczasowa domena www.um.jaworzno.pl została przeniesiona do administrowania przez Miejski Zarząd Dróg i Mostów w Jaworznie. Pod tym adresem, MZDiM z redaktorem naczelnym Tomaszem Toszą będzie prowadził portal miejski. Duża uwaga będzie poświęcona inwestycjom oraz bieżącej sytuacji na jaworznickich drogach.

Główny nacisk informacyjny położymy na wiadomości z Jaworzna, będziemy też pisać o bieżącej sytuacji na jaworznickich drogach, planowanych remontach, utrudnieniach, objazdach. Jednak prawdziwą wartością portalu będzie to, że do jego współtworzenia chcemy zaangażować mieszkańców – mówi Tomasz Tosza, redaktor naczelny nowego portalu i wicedyrektor MZDiM. Informacje będą przekazywane w łatwej i przyjaznej formule, mieszkańcy znajdą u nas informacje z każdej dziedziny życia. Będziemy się również wspomagać informacjami zamieszczanymi w mediach społecznościowych - dodaje.

Po informacje z działalności urzędu, komunikaty i ogłoszenia zapraszamy na www.um.jaworzno.pl.