Letni Festiwal Rocka w Jaworznie

24 lipca 2017, 11:39

Letni Festiwal Rocka w Jaworznie

Orkiestra Rozrywkowa Miasta Jaworzna eM Band zachęca do wzięcia udziału w pierwszej edycji Letniego Festiwalu Rocka. Już w nadchodzącą niedzielę, 30 lipca br., w Klubie Relax odbędzie się kolejny z sześciu zaplanowanych koncertów. Gwiazdami drugiego muzycznego spotkania będzie m.in. zespół "Polandia" i "Grafen".

W ciągu sześciu koncertowych niedziel publiczność usłyszy muzykę rockową połączoną z muzyką góralską, alternatywny rock, post rock i punk. W tle nie zabraknie również skrzypiec, elektroniki i elementów hip - hopu.

W ramach Letniego Festiwalu Rocka zorganizowany zostanie plebiscyt, w którym widzowie niedzielnych koncertów wyłonią najlepszą grupę muzyczną. Zwycięski zespół wystąpi razem z weteranami sceny na 4. Prorock Festiwal 2018.

Podsumowanie festiwalu odbędzie się 2 września 2017 r. podczas koncertu finałowego, w którym wystąpi legendarny zespół Farben Lehre, a towarzyszyć mu będzie grupa Mandat, Załoga Andrzeja oraz zwycięzca plebiscytu Letniego Festiwalu Rocka.

Wszystkie festiwalowe koncerty odbędą się w jaworznickim Klubie Relax:
Harmonogram koncertów - Klub Relax - 18:00:

• 30 lipca: "Polandia", "Deklaracja" i "Grafen".
  • 06 sierpnia: "Wyjście Awaryjne", "Szachmat" i "Blackbird".
  • 13 sierpnia: "Sis nombre", "Odwilż" i "Flawless Red Guns".
  • 20 sierpnia: "Master Men", "Paganda" i "Noc na wycieraczce".
  • 27 sierpnia: "Now", "Gentle Blow", "Tse the sudden entrance" i "Eder".
  • 02 września Koncert finałowy: "Farben Lehre","Mandat" i zwycięzca plebiscytu.