Jaworznianie z odznakami "Primus in Agendo"

31 sierpnia 2017, 09:41

Jaworznianie z odznakami Primus in Agendo

Jaworznianie z odznakami "Primus in Agendo"

Jaworznianie Lucyna Pluta i Andrzej Kościański otrzymali Odznakę Honorową "Primus in Agendo", nadawaną za szczególne zasługi na rzecz rynku pracy, polityki społecznej lub rodziny przez Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Podczas dzisiejszej sesji Rady Miejskiej, Prezydent Miasta Jaworzna Paweł Silbert złożył gratulacje i wyrazy uznania.

Lucyna Pluta nadane odznaczenie odebrała z rąk Ministra w Warszawie, natomiast Andrzej Kościański odebrał odznaczenie z rąk Posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Dariusza Starzyckiego podczas sesji Rady Miejskiej, 31 sierpnia br.

Lucyna Pluta wielokrotnie dała się poznać jako organizator i współorganizator akcji charytatywnych, które są skierowane do najbardziej potrzebujących jaworznian, a także rodzin wielodzietnych. Natomiast Andrzej Kościański doceniony został za działalność na rzecz lokalnego rynku pracy, a także mieszkańców Jaworzna. Wielokrotnie dał się poznać jako organizator i współorganizator cyklicznych akcji charytatywnych na terenie Jaworzna oraz ceniony darczyńca.

Odznaczeni odebrali również gratulacje od Zastępcy Prezydenta Miasta Jaworzna Tadeusza Kaczmarka, Przewodniczącego Rady Miejskiej Wiesława Więckowskiego oraz Radnych Rady Miejskiej w Jaworznie.

ObrazekObrazekObrazek