Wybrano najpiękniejsze ogródki działkowe

9 września 2017, 19:00

Wybrano najpiękniejsze ogródki działkowe

Jaworznickie Ogrody Działkowe świętują Dzień Działkowca. W sobotę, 9 września br., zastępca prezydenta Tadeusz Kaczmarek oraz dyrektor Miejskiego Centrum Kultury i Sportu Sebastian Kuś wręczyli dyplomy laureatom konkursu na "Najlepiej zagospodarowany Rodzinny Ogród Działkowy na terenie gminy Jaworzno w 2017 r.". Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z wydarzenia.

Dyplom uznania otrzymało Stowarzyszenie Ogrodowe Działkowców im. Dr Karola Roupperta w Jaworznie w konkursie pn." Najlepiej zagospodarowany Rodzinny Ogród Działkowy na terenie gminy Jaworzno w 2017 r." w kategorii najładniejszy ogród warzywno-owocowy. W kategorii najładniejszy ogród kwiatowo-warzywny dyplom uznania powędrował do Stowarzyszenia Ogrodowego Działkowców im. Tysiąclecia Państwa Polskiego w Jaworznie.

Dyplomy przyznane zostały również Stowarzyszeniu Ogrodowemu Działkowców "Warpie" (w kategorii: najładniejszy ogród kwiatowy) oraz Rodzinnemu Ogrodowi "Jaśmin" (w kategorii: najładniejszy ogród warzywno-kwiatowy).

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek