Moja Historia Dzielnicy

21 września 2017, 10:49

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji zaprasza na wernisaż wystawy pt. Moja Historia Dzielnicy.

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji zaprasza na wernisaż wystawy pt. "Moja Historia Dzielnicy". Zostaną na niej zaprezentowane archiwalne i współczesne zdjęcia dzielnicy Jeleń-Łęg.

- Zapraszamy do obejrzenia wystawy, na której będzie można zobaczyć jak przed laty wyglądały miejsca, które wszyscy znają, a niektórzy pamiętają jeszcze od dzieciństwa - zachęca Sławomir Grucel, rzecznik prasowy MPWiK Jaworzno.

Otwarcie wystawy nastąpi w czwartek, 28 września br. o godz. 17.00 w Domu Kultury w Jeleniu przy ul. Wiosny Ludów 1.

Na  gości będzie czekał upominek - sadzonka klonu jawora, jednego z symboli naszego miasta.

Zapraszamy serdecznie!