Dzień Działkowca

28 września 2017, 10:17

Dzień Działkowca

Jaworznickie Ogrody Działkowe świętują Dzień Działkowca. Zastępca prezydenta Tadeusz Kaczmarek spotkał się z przedstawicielami ogrodów: "Hutnik", "Górnik" oraz "Warpie". Swoje święto obchodzili również działkowcy z ROD im. Karola Roupperta na Starej Hucie.

Podczas tegorocznego Dnia Działkowca Zastępca Prezydenta zakomunikował uczestnikom spotkań, że na prośby i wnioski mieszkańców - Prezydent Miasta Paweł Silbert, zdecydował o wskazaniu terenu na którym powstanie nowy - dziesiąty Rodzinny Ogród Działkowy w Jaworznie.

- W tym momencie trwają rozmowy z przedstawicielami ogrodów działkowych, co do ustalenia lokalizacji na utworzenie takiego miejsca - mówi Zastępca Prezydenta Tadeusz Kaczmarek. - Co pewne, będzie to miejsce położone w pobliżu centrum miasta.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzeń.

ObrazekObrazekObrazek