Seniorzy świętowali w GEOsferze

29 września 2017, 20:00

Seniorzy świętowali w GEOsferze

Wspólne śpiewanie, fitness, biesiada przy ognisku, to tylko część atrakcji z jakich mogli skorzystać jaworzniccy seniorzy w Ośrodku Edukacji Ekologiczno - Geologicznej GEOsfera. Piknik muzyczno - rekreacyjny to kolejna impreza, która odbyła się w ramach tegorocznego "Tygodnia Seniora".

Zebrani na wydarzeniu, wraz z pomysłodawczynią "Tygodnia Seniora" Zastępcą Prezydenta Moniką Bryl, mieli okazję sprawdzenia swojej kondycji fizycznej podczas zajęć z Tai Chi oraz fitnessu. Po aktywnych dwóch godzinach wszyscy zasiedli do wspólnego śpiewania wraz z Agatą Lach, Radosławem Kałużą i Aleksandrem Turą.

Nie zabrakło również ciepłego poczęstunku, po którym seniorzy wzięli udział w biesiadzie przy ognisku, którą poprowadziła śpiewem i grą na akordeonie Anna Jachimczyk.

To jednak nie koniec wydarzeń w ramach "Tygodnia Seniora". Poniżej prezentujemy harmonogram najbliższych imprez:

30 września 2017 r. (sobota) - Rynek Główny:

• godz. 10.00 - 13.00 - Jaworznianie Seniorom, Kawiarenka Seniora,
  • godz. 17.00 - "W starym kinie" - piosenki okresu międzywojennego - w wykonaniu Orkiestry Kameralnej Miasta Jaworzna "Archetti".

1 października 2017 r. (niedziela):

• godz. 12.00 -Msza Św. W intencji seniorów oraz występ chóru "Sokół",
  • godz. 18.00 - "Znak Zorro" - kino na Rynku z muzyką i dubbingiem na żywo.

Serdecznie zapraszamy!

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek