Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Sukces Tygodnia Seniora

2 października 2017, 13:02

Sukces Tygodnia Seniora

Sukces Tygodnia Seniora

Wielkim sukcesem okazał się organizowany po raz drugi w Jaworznie "Tydzień Seniora", którego inicjatorką jest Zastępca Prezydenta Miasta Monika Bryl. W ramach wydarzenia mieszkańcy wzięli udział w wielu atrakcjach m.in. koncertach, wykładach, kawiarence seniora czy pikniku muzyczno - rekreacyjnym.

Jaworznickie święto seniorów rozpoczęło się  uroczystym przekazaniem symbolicznych kluczy do bram miasta. Podczas uroczystości zebrani w Hali Widowiskowo - Sportowej mieli okazję wysłuchania koncertu piosenki Aleksandra Brzezińskiego. Kolejne dni to koncerty m.in. muzyki Leonarda Cohena w wykonaniu Jakuba Michalskiego, koncert "Dwie Anny" w wykonaniu Sylwii Pogwizd czy Orkiestry Kameralnej Miasta Jaworzna "Archetti".

- Powodzenie i pozytywny odbiór ubiegłorocznej edycji wyraźnie pokazało, jak tygodniowe święto seniorów trafnie odpowiada na zapotrzebowania. Bardzo się cieszę, że druga edycja święta również trafiła w gusta jaworznickich seniorów, którzy tłumnie korzystali z przygotowanych dla nich atrakcji - mówi Zastępca Prezydenta Monika Bryl.

Wielką popularnością cieszyły się również - BODOCAFFE - spektakl muzyczny retro z międzywojennymi szlagierami filmowymi Eugeniusza Bodo oraz koncert chóru "Sokół". Jak w roku ubiegłym miłe przedpołudnie z kawą i słodkim poczęstunkiem na jaworznickim rynku spędziło kilkaset seniorów. Ogromnym zainteresowanie cieszył się również piknik muzyczno - rekreacyjny w GEOsferze.

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z tych wydarzeń.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek