Uwaga silny wiatr!

5 października 2017, 14:22

Uwaga silny wiatr!

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego ostrzega, że z 5 na 6 października br. na terenie Jaworzna przewiduje się wystąpienie silnego wiatru, w porywach do 100 km/h.

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego informuje, że w okresie od godz. 17:00 dnia 5 października br. do godz. 02:00 dnia 6 października br. przewiduje się wystąpienie silnego wiatru. Prognozowana prędkość - od 35 km/h do 55 km/h, w porywach do 100 km/h.

Skutki: zakłócenia w pracy urządzeń elektrycznych, straty w drzewostanie uszkodzenia dachów itp.

Uprasza się mieszkańców o podjęcie działań mających na celu zabezpieczenie się przed ewentualnymi skutkami, a w razie wystąpienia istotnych zdarzeń lub zagrożeń należy poinformować Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego.

Telefon - 61 - 81 - 890
Fax. - 61 - 81 - 891