Nordic Walking w Byczynie

7 października 2017, 14:38

Byczyński Rajd Nordic Walking

W sobotę, 7 października br. odbył się Byczyński Rajd Nordic Walking w kierunku góry Grodzisko. 10-kilometrowy odcinek uczestnicy nordic rajdu pokonali w czasie dwóch godzin. Impreza miała na celu promocję zdrowego stylu życia poprzez propagowanie sportu, rekreacji i aktywności ruchowej.

W tegorocznym rajdzie uczestniczyła również Monika Bryl, Zastępca Prezydenta Miasta Jaworzna oraz Dariusz Starzycki, Poseł na Sejm RP.

Organizatorami Byczyńskiego Rajdu Nordic Walking, byli: Towarzystwo Przyjaciół Miasta Jaworzna koło Byczyna, Ochotnicza Straż Pożarna w Jaworznie-Byczynie oraz radna Anna Lichota

Rodzinna rekreacja bez typowej rywalizacji sportowej to świetna okazja do wspólnego aktywnego spędzenia czasu wolnego oraz integracja osób w różnych przedziałach wiekowych.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek