Nowa lokalizacja przystanków na Awaryjnym

21 stycznia 2013, 11:05

Zmieniła się lokalizacja przystanków na Osiedlu Awaryjnym. Teraz linie 370 i 302 nie obsługują już przystanków "Os. Awaryjne" i "Siłownia" przy ul. Dąbrowszczaków.

- Kursy linii 370 kończące dotychczas trasę na przystanku "Os. Awaryjne" będą jeździły do przystanku "Siłownia" przy ul. Energetyków - wyjaśnia Nikodem Motyka, rzecznik prasowy Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów. - Natomiast autobusy 370 oraz 302 jeżdżące w kierunku Elektrowni III/Wysokiego Brzegu pominą przystanek "Siłownia". Po zatrzymaniu się na przystanku "Dąbrowszczaków" przy ul. Martyniaków, obsłużą przystanek "Darwina" i będą kursować dotychczasowa trasą.

Ponadto - na liczne wnioski pasażerów - zmieniły się rozkłady jazdy linii S, 303, 313 oraz 319. Szczegółowe rozkłady na stronie Przedsiębiorstwa Komunikacji Miejskiej - www.pkm.jaworzno.pl.