Dzień Edukacji Narodowej

19 października 2017, 13:00

Dzień Edukacji Narodowej

W Teatrze Sztuk, w czwartek, 19 października blisko sześćdziesięciu nauczycieli otrzymało nagrody oraz podziękowania za pracę z jaworznicką młodzieżą. Wyróżnienia zostały przyznane przy okazji niedawno obchodzonego Dnia Edukacji Narodowej, m.in. przez Prezydenta Miasta Jaworzna Pawła Silberta i Ministra Edukacji Narodowej Annę Zalewską.

Gratulacje podczas uroczystości składali m.in. Paweł Silbert Prezydent Miasta Jaworzna,  Tadeusz Kaczmarek Zastępca Prezydenta Miasta, Poseł na Sejm RP Dariusz Starzycki, Radni Rady Miejskiej, przedstawiciele organizacji nauczycielskich i związkowych. Podziękowania za trud i pracę z młodzieżą zebranym złożyła również Michalina Rusin Zastępca Prezydenta Miasta Jaworzna w latach 1990 -1998.

Po uroczystym wręczeniu dyplomów i gratulacji zebrani obejrzeli recital Basi Janygi przy akompaniamencie Romana Jońcy.

Nagrody Prezydenta Miasta otrzymali:

Mariola Denisiuk-Langier, Izabela Piłat, Małgorzata Sowa, Joanna Błachut, Barbara Majewska, Bożena Szyndler, Barbara Chełmecka, Zbigniew Bluj, Małgorzata Kołodziejczyk, Agnieszka Kurzawa, Dorota Ślęczka, Ewa Adamajtis, Danuta Brajer, Urszula Kleszcz, Maria Pasiut, Tomasz Kasprzyk, Marek Badowski, Bożena Żygadło, Iwona Mędrek, Anna Szymanek,Szczepan Paliński, Leokadia Dolega, Mirosław Olekszak, Robert Szafran, Donata Dzimińska-Bizub, Dorota Prochowska, Marta Palka, Elżbieta Suska, Aneta Zwolińska, Angelika Listowska, Anna Palka, Helena Kaszyca, Justyna Juras, Ewa Sowa, Patrycja Pietraszczyk, Bernadeta Mielniczuk, Grażyna Gulik, Elżbieta Jazowska, Ludmiła Warszawska, Bożena Kozłowska, Danuta Kowalczyk-Cudak, Anna Wróbel, Grażyna Kniat, Iwona Jarzynka, Maciej Paluch, Jerzy Sendecki, Dagmara Ścisłowicz-Mach.

Nagrodą Ministra Edukacji Narodowej uhonorowana została Małgorzata Pędzikiewicz z Zespółu Szkół Ogólnokształcących w Jaworznie.

Medal Komisji Edukacji Narodowej otrzymali:

Celina Jadamus-Niesyto, Krystyna Krężel,Marek Badowski,Jolanta Barańska,Urszula Kałuża, Ewa Sowa, Magdalena Osysek, Grażyna Sionkowska.

Nagrodę Śląskiego Kuratora Oświaty otrzymali:

Magdalena Gajocha-Kulpa, Agata Dudek, Danuta Mazur.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek