Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Kolejne spotkanie Aktywnych Jaworznianek

2 listopada 2017, 09:45

Kolejne spotkanie Aktywnych Jaworznianek - 17 listopada br.

Kolejne spotkanie Aktywnych Jaworznianek - 17 listopada br.

Już dziś zapraszamy na drugie spotkanie realizowane w ramach cyklu "Aktywne Jaworznianki", które odbędzie się w piątek, 17 listopada br., w sali obrad Urzędu Miejskiego. Cykl comiesięcznych spotkań skierowany jest zarówno do kobiet pracujących zawodowo, prowadzących własne biznesy, jak również osób bezrobotnych, poszukujących pracy oraz planujących otworzyć własną działalność gospodarczą.

Drugie spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:30 w sali obrad Urzędu Miejskiego i będzie okazją do poszerzenia wiedzy m.in. na temat tego jak skutecznie walczyć ze stresem w pracy, jak nie zajadać emocji. Nie zabraknie również informacji dot. rozwiązania marketingu internetowego dla przedsiębiorców, np. jak promować firmę za pomocą takich narzędzi jak Facebook czy Instagram. Przedstawiciele Urzędu Miejskiego podpowiedzą jak skutecznie pozyskiwać środki i dotacje z Unii Europejskiej. Aktywne Jaworznianki to cykl comiesięcznych spotkań dla kobiet pracujących zawodowo, prowadzących własne biznesy, które chcą się rozwijać. W inicjatywę tych spotkań włączyła się również Zastępca Prezydenta Monika Bryl.

Pomysłodawcami bezpłatnych spotkań Aktywna Jaworznianka jest Patrycja Kłósek - właściciel firmy Paleta Diet, prowadząca centrum szkoleniowe dla dietetyków oraz centrum leczenia otyłości, psychodietetyk, dietetyk kliniczny i naukowiec. Drugim pomysłodawcą spotkań jest Karolina Boborowska - ekonomistka, bizneswoman, specjalista marketingu i zarządzania. Obie Panie zajmują się biznesami, które na co dzień dbają o zdrowie i piękno kobiet. Same chętnie się dokształcają, więc zadbały o to, aby każda Jaworznianka także miała ułatwiony dostęp do szkoleń. Na każdym ze spotkań będą występować wybitni przedsiębiorcy, mentorzy biznesowi i szkoleniowcy.

Na spotkanie wstęp jest bezpłatny. Po zakończeniu prelekcji odbędzie się koncert zespołu Fabryki Talentów oraz spotkanie integracyjne w JAZZ CLUB.

Obrazek