Jesienne prace MZDiM

8 listopada 2017, 09:26

Nowy chodnik wzdłuż ul. bukowskiej - od wiaduktu do wjazdu nad Zalew Sosina - fot. MZDiM Jaworzno

Końcówka sezonu remontowego to bardzo intensywny czas w Miejskim Zarządzie Dróg i Mostów. Ostatnie prace w roku polegają głównie na naprawach infrastruktury drogowo - chodnikowej.

Wykonane zostały nakładki na odcinkach jezdni - m. in. na ul. Matejki, czy ul. Szczakowskiej. Ekipy remontowe pojawiły się również na miejskich chodnikach - drobne naprawy przeprowadzone zostały na ul. Szarych Szeregów w Ciężkowicach, ul. Reja na Starej Hucie i ul. Moniuszki w okolicach ul. Leśnej. Ponadto wykonany został chodnik wzdłuż ul. Bukowskiej - od wiaduktu, aż do wjazdu nad Zalew Sosina.

Oprócz robót typowo drogowych, MZDiM prowadzi także prace związane z nasadzeniami zieleni. Nowe drzewa pojawiły się m. in. w Byczynie, czy przy ul. Jana Pawła II, natomiast Rondo Drwala i ks. Juliana Bajera wzbogaciły się o nowe krzewy.