Dzień Seniora w klubie Niko

17 listopada 2017, 09:00

Dzień Seniora w klubie Niko

Seniorzy oraz członkowie jaworznickiego oddziału Związku Emerytów i Rencistów spotkali się w miniony czwartek, w klubie Niko w Byczynie, aby wspólnie świętować Dzień Seniora. W wydarzeniu udział wzięli prezydent Paweł Silbert wraz z zastępcą Moniką Bryl.

Z okazji długoletniego pożycia małżeńskiego cztery pary otrzymały upominki oraz gratulacje od władz miasta. Zastępca Prezydenta wręczyła również licznie zgromadzonym seniorom magnesy na lodówkę z wykazem numerów alarmowych. Upominki wręczono również ustępującemu zarządowi Związku Emerytów i Rencistów, koło Byczyna.

Przed zebranymi gośćmi wystąpił zespół śpiewaczy "Byczynianki" oraz Jan Leś-  byczyński poeta, a zwieńczeniem wydarzenia była wspólna zabawa taneczna.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek