Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

21 listopada 2017, 11:03

Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

Już w czwartek 23 listopada w Jaworznie pojawi się Mobilny Punkt Informacyjny. Mieszkańcy będą mogli wówczas skorzystać z bezpłatnych konsultacji w zakresie możliwości uzyskania wsparcia ze środków unijnych.

Mobilny Punkt Informacyjny będzie dostępny dla mieszkańców Jaworzna w czwartek, 23 listopada br. w godzinach 10:00 - 14:00 w budynku Urzędu Miejskiego w Jaworznie zlokalizowanym przy Placu Górników 5, pok. 222 (II piętro).

Mobilne Punkty Informacyjne to usługa dostępna dla mieszkańców regionu za pośrednictwem Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich od blisko dwóch lat. Podczas spotkań specjaliści do spraw Funduszy Europejskich udzielają bezpłatnych konsultacji w zakresie możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej w nowej perspektywie finansowej 2014-2020.

Organizacja i zapisy na konsultacje: Wydział Rozwoju i Polityki Gospodarczej UM Jaworzno, tel. 32 61 81 712 – 713.