Znamy laureatów "Przedsiębiorczego Jaworzna"

27 listopada 2017, 08:00

Zakończyła się pierwsza edycja organizowanego przez Jaworznicką Izbę Gospodarczą konkursu pod nazwą Przedsiębiorcze Jaworzno.

Zakończyła się pierwsza edycja organizowanego przez Jaworznicką Izbę Gospodarczą konkursu pod nazwą "Przedsiębiorcze Jaworzno". W miniony piątek, 24 listopada podczas Gali w CK Teatr Sztuk nagrodzono najlepszych w tym roku przedsiębiorców i firmy z terenu miasta. Zwycięzcom gratulował także prezydent Jaworzna, Paweł Silbert.

Oto zwycięzcy w poszczególnych kategoriach:

• Jaworznicki Przedsiębiorca - Menadżer 2017: Krzysztof Czuszek z firmy Artcom,
  • Jaworznicka Firma Roku 2017 - powyżej 50 pracowników: ZPUH Best-Pest,
  • Jaworznicka Firma Roku 2017 - do 50 pracowników: Grupa Cargo,
  • Jaworznicka Firma Społecznie Odpowiedzialna 2017 - powyżej 50 pracowników: ICB Pharma,
  • Jaworznicka Firma Społecznie Odpowiedzialna 2017 - do 50 pracowników: Sklep Ogólnospożywczy Teresa Kondoszek.

Projekt "Przedsiębiorcze Jaworzno" to kompleksowa inicjatywa Jaworznickiej Izby Gospodarczej, organizowana we współpracy z naszym samorządem. W ramach projektu przeprowadzono również cykl szkoleń dla przedsiębiorców i młodzieży szkół średnich, propagujących ideę przedsiębiorczości oraz jej znaczenie dla miasta i mieszkańców.

Fot. dzięki uprzejmości A. Tury

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek