Jubileusze w Związku Emerytów

28 listopada 2017, 11:51

Jubileusze w Związku Emerytów

Ponad trzydziestu jaworznian z Oddziału Rejonowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów świętowało dzisiaj swój jubileusz. Parom małżeńskim i wieloletnim członkom związku gratulowała Zastępca Prezydenta Miasta Monika Bryl.

Podczas jubileuszowego spotkania uhonorowano jedenaście par małżeńskich należących do związku oraz dziesięć osób, które już od blisko trzydziestu lat należą do organizacji.

To właśnie między innymi dzięki ludziom zrzeszonym w jaworznickim oddziale Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów można sobie uświadomić, że osoby starsze lub nie w pełni sprawne, mogą zawsze pozostawać młode duchem, chcąc żyć pełnią życia i nie martwiąc się problemami. Członkowie związku udowadniają, że gdy posiada się wsparcie oddanych ludzi, człowiek w podeszłym wieku, czy też zmagający się z pewnymi niedoskonałościami nie musi rezygnować ze swoich pasji i może być ciągle aktywny.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek