25-lecie placówki opiekuńczo-wychowawczej

28 listopada 2017, 13:52

Na zdjęciu zastępca prezydenta Monika Bryl (po lewej) wraz z Elżbietą Motyką, dyrektorem Centrum Administracyjnego Obsługi Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Jaworznie.

Dzisiaj w C.K. "Teatr Sztuk" odbyła się konferencja pn. "Współczesne wyzwania wobec placówek opiekuńczo - wychowawczych", zorganizowana w 25. rocznicę utworzenia placówki opiekuńczo - wychowawczej w Jaworznie. W spotkaniu wzięli udział m.in. dyrektorzy i przedstawiciele innych tego typu placówek, a także zastępca prezydenta Monika Bryl i biskup sosnowiecki Grzegorz Kaszak.

Zebranych powitała Elżbieta Motyka, dyrektor Centrum Administracyjnego Obsługi Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Jaworznie, następnie głos zabrali zaproszeni na tę okazję goście. Zgromadzeni obejrzeli również występ wychowanki z zespołem Teatru Tańca "Dyemotion" oraz uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej im. Grażyny Bacewicz w Jaworznie. Na zakończenie spotkania goście wzięli udział w wizytach studyjnych. Odwiedzili Powiatową Placówkę Opiekuńczo - Wychowawczą na Borach oraz Placówkę Opiekuńczo - Wychowawcza "Dobry Dom" na Osiedlu Stałym.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek