Mikołaj w Byczynie

6 grudnia 2017, 20:00

Mikołaj w Byczynie

Efektowne oświetlenie bombki na byczyńskim rynku rozpoczęło spotkanie ze Świętym Mikołajem. W wydarzeniu organizowanym przez Miejskie Centrum Kultury i Sportu – Klub Niko udział wzięli m.in. Prezydent Miasta Jaworzna Paweł Silbert, jego zastępcy Monika Bryl i Tadeusz Kaczmarek, radna Rady Miejskiej Anna Lichota oraz najmłodsi mieszkańcy Byczyny.

Po tym jak rozbłysła ozdoba rynku - dzieci i dorośli w barwnym i wesołym pochodzie udali się do Klubu Niko. Tam dzieci zaprezentowały Św. Mikołajowi i rodzicom program artystyczny. Na każdego mieszkańca czekała gorąca herbata oraz poczęstunek. Ponadto najmłodsi zostali obdarowani przez Świętego Mikołaja słodkościami i prezentami. Pracowity dzień dla Świętego i jego pomocników wynagrodziły uśmiechy i radość dzieci.

Fot. Dzięki uprzejmości A.Tury

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek