Harmonogram odbioru odpadów na 2018 rok

14 grudnia 2017, 13:30

fot. MZNK Jaworzno

Miejski Zarząd Nieruchomości Komunalnych publikuje harmonogramy odbioru odpadów dla zabudowy wielorodzinnej oraz jednorodzinnej na przyszły rok.

Harmonogramy podzielone są na dwa pliki - dla zabudowy jednorodzinnej oraz wielorodzinnej. W harmonogramach zapisane są informację w jakie dni odbierane są odpady zmieszane, segregowane, biodegradowalne, wielkogabarytowe, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny oraz gdzie i kiedy organizowany jest mobilny punkt selektywnej zbiórki odpadów komunalnych.

Harmonogramy można pobrać z naszej strony internetowej lub w formie papierowej osobiście w Dziale Gospodarki Odpadami MZNK na Osiedlu Stałym. Do domów jednorodzinnych harmonogramy będą rozwożone przez firmę odbierającą odpady. Przypominamy, że harmonogramy odbioru odpadów są również dostępne w darmowej aplikacji mobilnej na smartfony i inne urządzenia o nazwie "Kiedy wywóz".

Do pobrania: