Jarmark Bożonarodzeniowy na Rynku!

16 grudnia 2017, 14:34

Jarmark Bożonarodzeniowy na Rynku!

W sobotę, 16 grudnia br. na jaworznickim rynku odbył się Jarmark Bożonarodzeniowy. Na odwiedzających czekało wiele niespodzianek, m.in. kilkadziesiąt pachnących lasem choinek. Podczas Jarmarku mieszkańcy mogli spróbować potraw wigilijnych i świątecznych słodkości oraz posłuchać występów młodych artystów z jaworznickich szkół, przedszkoli i placówek kulturalnych.

Mieszkańców przywitał Prezydent Miasta Paweł Silbert ze swoimi zastępcami Tadeuszem Kaczmarkiem i Moniką Bryl, życząc wszystkim mieszkańcom Jaworzna -  rodzinnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.

Specjalnie na okazję jarmarku uczniowie jaworznickich placówek oświatowych, wychowankowie ośrodków opiekuńczo-wychowawczych, a także członkowie stowarzyszeń przygotowali wiele niecodziennych, ręcznie wykonanych ozdób świątecznych. Jarmark był znakomitą okazją, by wzbogacić wystrój świąteczny domów lub nabyć niebanalny prezent.

Podobnie, jak w poprzednich edycjach Jarmarku, również i tym razem osoby które zdobyły świąteczne cegiełki czekały niespodzianki i żywe choinki.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek