Sesja Rady Miejskiej

28 stycznia 2013, 10:55

Już w najbliższą środę, 30 stycznia o godz. 9:00 w sali obrad Urzędu Miejskiego odbędzie się sesja Rady Miejskiej. W planowanym porządku obrad znalazło się 21 punktów. Podobnie jak w poprzednich miesiącach, sesję będzie można oglądać na żywo na miejskiej stronie internetowej.

Pełna lista spraw, którymi zajmą się Radni przedstawia się następująco:

1. Otwarcie sesji i ustalenie porządku obrad.
  2. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
  3. Sprawozdanie Prezydenta Miasta z działalności Komisji Bezpieczeństwa i Porządku w Jaworznie za 2012 r.
  4. Projekt uchwały Rady Miejskiej zmieniający uchwałę w sprawie uchwalenia planu pracy Rady Miejskiej w Jaworznie na 2013 r.
  5. Projekt uchwały Rady Miejskiej w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego "Dąbrowa Narodowa II" w Jaworznie.
  6. Projekt uchwały Rady Miejskiej w sprawie podziału miasta Jaworzna na stałe obwody głosowania.
  7. Projekt uchwały Rady Miejskiej w sprawie przyjęcia Powiatowego Programu Rozwoju Pieczy Zastępczej w Jaworznie na lata 2013-2015.
  8. Projekt uchwały Rady Miejskiej w sprawie wyrażenia zgody na realizację projektu pod nazwą "Młodzi, aktywni, kreatywni" przez Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie.
  9. Projekt uchwały Rady Miejskiej w sprawie wyrażenia zgody na realizację projektu pod nazwą "Profesjonaliści II" przez Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie.
  10. Projekt uchwały Rady Miejskiej w sprawie wyrażenia zgody na realizację projektu pod nazwą "Akademia Kompetencji" przez Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie.
  11. Projekt uchwały Rady Miejskiej w sprawie zamiaru likwidacji publicznego Technikum Uzupełniającego nr 1 dla Dorosłych w Jaworznie.
  12. Projekt uchwały Rady Miejskiej w sprawie zamiaru likwidacji publicznego Technikum Uzupełniającego nr 2 dla Dorosłych w Jaworznie.
  13. Projekt uchwały Rady Miejskiej w sprawie zamiaru likwidacji publicznego Technikum Uzupełniającego nr 3 dla Dorosłych w Jaworznie.
  14. Projekt uchwały Rady Miejskiej w sprawie zamiaru likwidacji publicznego Technikum Uzupełniającego nr 4 dla Dorosłych w Jaworznie.
  15. Projekt uchwały Rady Miejskiej w sprawie zamiaru likwidacji publicznego Technikum Uzupełniającego nr 5 dla Dorosłych w Jaworznie
  16. Projekt uchwały Rady Miejskiej w sprawie zamiaru przeniesienia kształcenia zawodów z publicznego Technikum nr 3 w Jaworznie.
  17. Projekt uchwały Rady Miejskiej w sprawie zamiaru likwidacji publicznego Technikum Nr 3 w Jaworznie.
  18. Projekt uchwały Rady Miejskiej w sprawie zamiaru likwidacji publicznej Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 3 w Jaworznie.
  19. Informacja Prezydenta Miasta o międzysesyjnej działalności.
  20. Interpelacje i wnioski radnych.
  21. Wnioski mieszkańców.

Z projektami uchwał można zapoznać się na www.bip.jaworzno.pl