Spotkanie wigilijne w Ognisku Wychowawczym

21 grudnia 2017, 16:38

Spotkanie wigilijne w Ognisku Wychowawczym

Jak co roku, w okresie przedświątecznym przedstawiciele władz miasta spotykają się z mieszkańcami Jaworzna na "wieczerzach" wigilijnych, w szeregu miejskich placówek. Dzisiaj Zastępca Prezydenta Miasta Monika Bryl spotkała się z dziećmi z Ogniska Wychowawczego.

W spotkaniu wzięli udział wychowankowie ogniska, pedagodzy i opiekunowie, a także Zastępca Prezydenta Miasta Monika Bryl, naczelnik Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych UM - Małgorzata Helbin-Więcek oraz ks. Mirosław Tosza ze Wspólnoty "Betlejem".

Zgodnie z tradycją - przed przystąpieniem do posiłku - najpierw połamano się opłatkiem i złożono sobie życzenia świąteczno-noworoczne. Był też czas na wspólne śpiewanie kolęd, a młodzież z Ogniska Wychowawczego przygotowała dodatkowo dla zaproszonych gości piękne przedstawienie jasełkowe.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek