Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Trzecie spotkanie Aktywnych Jaworznianek

4 stycznia 2018, 10:37

Trzecie spotkanie Aktywnych Jaworznianek

Trzecie spotkanie Aktywnych Jaworznianek

Zapraszamy na trzecie spotkanie realizowane w ramach cyklu "Aktywne Jaworznianki", które odbędzie się w piątek, 19 stycznia br., w sali obrad Urzędu Miejskiego. Cykl spotkań skierowany jest zarówno do kobiet pracujących zawodowo, prowadzących własne biznesy, jak również osób bezrobotnych, poszukujących pracy oraz planujących otworzyć własną działalność gospodarczą.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:30 w sali obrad Urzędu Miejskiego i będzie okazją do poszerzenia wiedzy m.in. na temat dofinansowań na rozwój pracodawcy i pracowników. Zebrani otrzymają wiedzę na temat szkoleń i kursów, jak skutecznie prowadzić sprzedaż w internecie czy jak zaplanować zaczynający się właśnie rok w biznesie. Po wykładach zebrane Panie w ramach efektywnego networkingu będą miały okazję do wielkiej wymiany wizytówek.

Aktywne Jaworznianki to cykl spotkań dla kobiet pracujących zawodowo, prowadzących własne biznesy, które chcą się rozwijać. W inicjatywę tych spotkań włączyła się również Zastępca Prezydenta Monika Bryl.

Pomysłodawcami bezpłatnych spotkań Aktywna Jaworznianka jest Patrycja Kłósek - właściciel firmy Paleta Diet, prowadząca centrum szkoleniowe dla dietetyków oraz centrum leczenia otyłości, psychodietetyk, dietetyk kliniczny i naukowiec. Drugim pomysłodawcą spotkań jest Karolina Boborowska - ekonomistka, bizneswoman, specjalista marketingu i zarządzania. Obie Panie zajmują się biznesami, które na co dzień dbają o zdrowie i piękno kobiet. Same chętnie się dokształcają, więc zadbały o to, aby każda Jaworznianka także miała ułatwiony dostęp do szkoleń.

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny.

Obrazek