Kolędowanie w Kolegiacie

25 stycznia 2018, 08:22

Kolędowanie w Kolegiacie

Pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Jaworzna Pawła Silberta, w niedzielę 28 stycznia br. po mszy św.o godz. 18:30, w Kolegiacie św. Wojciecha i św. Katarzyny w Centrum odbędzie się koncert pn. "Rodzinne kolędowanie w Kolegiacie". Zwieńczeniem muzycznego wydarzenia będzie występ "Orkiestry Przede Wszystkim Rozrywkowej".

Zapisy osób chętnych do występów przyjmuje ks. Adrian Piętka. Na zakończenie wszystkich występów odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu Orkiestry Przede Wszystkim Rozrywkowej  w składzie: Radosław Mokrus - instrumenty klawiszowe, Dawid Główczewski - saksofony, Paweł Pawłowski - gitary, Marcin Grzybek - bas, Rafał Mazur - instrumenty perkusyjne, oraz Aleksandra Stano i ks. Adrian - wokal. Towarzyszyć im będzie parafialna scholka.

Serdecznie zapraszamy!