Spotkanie w sprawie żłobka

30 stycznia 2018, 17:59

Za nami pierwsze otwarte spotkanie w sprawie utworzenia w Jaworznie miejskiego żłobka.

Za nami pierwsze otwarte spotkanie w sprawie utworzenia w Jaworznie miejskiego żłobka oraz dopłat do prywatnych żłobków i klubików dziecięcych. Z zainteresowanymi tym tematem rodzicami spotkała się zastępca prezydenta Monika Bryl.

Podczas spotkania prezydent Monika Bryl omówiła kolejne kroki i działania, jakie podejmie miasto po przyjętej na ostatniej sesji Rady Miejskiej uchwale inicjującej. Następnie pracownicy Urzędu Miejskiego omówili m.in. cele i zadania żłobka oraz sposób ich realizacji oraz założenia projektu złożonego do Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020, a także wyjaśnili zasady przyznawania dotacji dla podmiotów prowadzących żłobki oraz kluby dziecięce na terenie naszego miasta.

Kolejne spotkanie w tym temacie zaplanowano na marzec br.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek