Urząd Pracy zaprasza na Dzień Otwarty

19 lutego 2018, 11:31

Powiatowy Urząd Pracy zaprasza na Dzień Otwarty!

W czwartek, 22 lutego 2018 r. w godzinach od 08.00 do 15.30 Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie organizuje Dzień Otwarty dla uczniów jaworznickich szkół.

W tym dniu w czterech blokach tematycznych pracownicy PUP i zaproszeni goście przedstawią młodzieży branże / zawody, które szczególnie interesują młodzież, tj.:

• informatyka, grafika, organizacja reklamy
  • ekonomia,handel, logistyk
  • mechanik samochodowy, elektryk, murarz-tynkarz
  • blok ogólny dla osób bez kwalifikacji zawodowych lub posiadających przeciwwskazania zdrowotne

W każdym ww. bloku zostaną także omówione tematy związane z funkcjonowaniem Urzędu i realizacją działań skierowanych do osób młodych wchodzących na rynek pracy m in. dotacje na założenie firmy, staże, szkolenia, a także przedstawienie ofert pracy krajowych i zagranicznych. Uczniowie spotkają się z zaproszonymi pracodawcami oraz przedstawicielami wybranych zawodów, którzy przybliżą reprezentowane przez siebie branże zawodowe, opowiedzą o procesie rekrutacji oraz możliwościach rozwoju.

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane do odwiedzenia w tym dniu Powiatowego Urzędu Pracy (ul. Północna 9b).