Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Aktywne Jaworznianki świętowały Dzień Kobiet

9 marca 2018, 18:00

Aktywne Jaworznianki świętowały Dzień Kobiet

Aktywne Jaworznianki świętowały Dzień Kobiet

Za nami kolejne spotkanie realizowane w ramach cyklu "Aktywne Jaworznianki", które odbyło się w piątek, 9 marca br., w sali obrad Urzędu Miejskiego. Pomysłodawczyniami cyklu Aktywne Jaworznianki są Patrycja Kłósek oraz Karolina Boborowska. W inicjatywę spotkań włączyła się również Zastępca Prezydenta Monika Bryl.

Cykl spotkań skierowany jest zarówno do kobiet pracujących zawodowo, prowadzących własne biznesy, jak również osób bezrobotnych, poszukujących pracy oraz planujących otworzyć własną działalność gospodarczą.

Czwarte już spotkanie było okazją do świętowania Dnia Kobiet, dlatego na spotkaniu poruszano tematy typowo kobiece. Jednym z nich był dress code czyli wizerunek kobiet. Rozmawiano o tym, jak dobrać ubranie do swojej urody, jak pielęgnować kobiecą skórę na wiosnę oraz jak przekonać swój mózg do diety. Panie dyskutowały także o treningu pewności siebie i o kobiecej stronie mocy, dowiedziały się również jak rozwinąć skrzydła i pokonać trudności dnia codziennego.

Z okazji święta kobiet, Aktywne Jaworznianki przygotowały dla Pań wiele atrakcji. Kwiatowy upominek wręczyła zebranym także zastępca prezydenta Monika Bryl.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek