Szkoła Podstawowa nr 21 ze sztandarem

21 marca 2018, 13:30

Szkoła Podstawowa nr 21 ze sztandarem

Uczniowie, grono pedagogiczne oraz zaproszeni goście, w środę - 21 marca br., wzięli udział w uroczystościach z okazji przekazania i poświęcenia sztandaru Szkoły Podstawowej nr 21 im. Kazimierza Wielkiego w Jeleniu.

Sukcesów w pracy, nauce i dalszym funkcjonowaniu placówki podczas uroczystości życzył Zastępca Prezydenta Tadeusz Kaczmarek. W spotkaniu udział wzięli również przedstawiciele radnych Rady Miejskiej, gminnych jednostek, Miejskiego Zespołu Obsługi Placówek Oświatowo - Wychowawczych oraz przedstawiciele środowisk jaworznickiej oświaty.

Po oficjalnej części uroczystości, uczniowie przygotowali dla gości specjalny historyczny program artystyczny na podstawie scenariusza napisanego przez absolwenta placówki. Szkoła Podstawowa nr 21, od września 2017 r. działa w miejscu dawnego Gimnazjum nr 8. W chwili obecnej w szkole uczy się 140 dzieci.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek