Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Trasa Śródmiejska znów przejezdna

29 marca 2018, 15:23

fot. Facebook.com/JaworznoPL

fot. Facebook.com/JaworznoPL

Kierowcy znów mogą bez przeszkód korzystać z Trasy Śródmiejskiej na całej długości. W nocy drogowcy usunęli zapory na wysokości Podłęża i ul. Jana Pawła II jest już przejezdna. Od dzisiaj obowiązuje także wcześniejsza organizacja ruchu w Śródmieściu - pierwszeństwo przejazdu odzyskała ulica Kolejowa w obu kierunkach, na skrzyżowaniu przy Galenie ul. Grunwaldzka jest ponownie drogą podporządkowaną.

Korzystne warunki pogodowe i starania firmy Banimex wykonującej zlecone prace oraz nadzór pracowników z Wydziału Inwestycji Miejskich, spowodowały przyspieszenie robót i wcześniejsze niż zakładano oddanie do użytku zamkniętego w styczniu fragmentu Trasy Śródmiejskiej.

Zamknięcie śladu DK79 związane było z realizacją jednego z etapów dużej inwestycji jaką jest budowa Velostrady. Zamknięcie Trasy Śródmiejskiej przewidziane było pierwotnie do końca czerwca - wykonawca robót dołożył starań, by przyspieszyć roboty i skrócić zamknięcie drogi.

Po przywróceniu płynnego przejazdu na Trasie Śródmiejskiej, zmieniła się organizacja ruchu w Śródmieściu. Prosimy o zwracanie uwagi na znaki i zachowanie szczególnej ostrożności.