Wsparcie w działalności gospodarczej. Ostatni dzień naboru dokumentów!

9 kwietnia 2018, 11:42

Informujemy, że trwa OSTATNI DZIEŃ NABORU dokumentów rekrutacyjnych do projektu pn. "Bezzwrotne wsparcie dla osób zamierzających rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej".

Jeszcze tylko dziś, do godziny 16:00, mieszkańcy Jaworzna mogą składać dokumenty, które umożliwią skorzystanie ze wsparcia doradczo-szkoleniowego, wsparcia pomostowego oraz otrzymać bezzwrotną dotację na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej.

Wszystkich chętnych zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego!

Wymagane dokumenty oraz regulamin rekrutacji do Projektu znajduje się na stronie internetowej http://jaworznickafirma.pl/

***

Projekt pn. "Bezzwrotne wsparcie dla osób zamierzających rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej" podlega dofinansowaniu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.