Wodociągi zmieniają Jaworzno

10 kwietnia 2018, 13:59

Wodociągi zmieniają Jaworzno

Wodociągi Jaworzno ruszają z kampanią pt. "Wodociągi Zmieniają Jaworzno". Tym sposobem Spółka chce pokazać, że wodociągi mają również wpływ na rozwój miasta oraz komfort życia mieszkańców.

W ciągu ostatnich kilku lat przedsiębiorstwo zrealizowało szereg inwestycji, dzięki czemu ze swoimi usługami może docierać do szerszego grona mieszkańców. Przeznaczyła spore środki na przebudowę sieci wodociągowej oraz budowę nowych instalacji kanalizacyjnych, a także na remont i budowę nowych obiektów technologicznych.

Firma z myślą o mieszkańcach Jaworzna chce ciągle się ulepszać i wprowadzać innowacje. Jak zapewnia, celem jest również by jaworznianie byli o tym, co zmienia się w spółce poinformowani.

Dlatego też zapraszamy do śledzenia internetowej strony wodociągowej oraz fanpage’a! Więcej informacji już wkrótce.