Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Kolejne spotkanie Aktywnych Jaworznianek

8 maja 2018, 15:15

Kolejne spotkanie Aktywnych Jaworznianek

Kolejne spotkanie Aktywnych Jaworznianek

Zapraszamy na piąte już spotkanie realizowane w ramach cyklu "Aktywne Jaworznianki", które odbędzie się w piątek, 18 maja br., w sali obrad Urzędu Miejskiego. Cykl spotkań skierowany jest zarówno do kobiet pracujących zawodowo, prowadzących własne biznesy, jak również osób bezrobotnych, poszukujących pracy oraz planujących otworzyć własną działalność gospodarczą.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:30 w sali obrad Urzędu Miejskiego. Tematyka najbliższego spotkania:

  • Ja kontra moje finanse - jak wytresować smoka, czyli jak efektywnie zarządzać budżetem domowym - Ewa Labocha
  • Spadki, darowizny, testamenty - co warto wiedzieć? - Adam Płonka, Michał Zelek
  • Miasto przyjazne mieszkańcom - zastępca prezydenta Monika Bryl

Aktywne Jaworznianki to cykl spotkań dla kobiet pracujących zawodowo, prowadzących własne biznesy, które chcą się rozwijać. W inicjatywę tych spotkań włączyła się również Zastępca Prezydenta Monika Bryl.

Pomysłodawcami bezpłatnych spotkań Aktywna Jaworznianka jest Patrycja Kłósek - właściciel firmy Paleta Diet, prowadząca centrum szkoleniowe dla dietetyków oraz centrum leczenia otyłości, psychodietetyk, dietetyk kliniczny i naukowiec. Drugim pomysłodawcą spotkań jest Karolina Boborowska - ekonomistka, bizneswoman, specjalista marketingu i zarządzania. Obie Panie zajmują się biznesami, które na co dzień dbają o zdrowie i piękno kobiet. Same chętnie się dokształcają, więc zadbały o to, aby każda Jaworznianka także miała ułatwiony dostęp do szkoleń.

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny.

Obrazek