"Piękniejsze Dzielnice" - spotkanie na Borach

17 maja 2018, 14:00

Piękniejsze Dzielnice - spotkanie na Borac

"Piękniejsze Dzielnice" - spotkanie na Borac

Trwa cykl spotkań Prezydenta Pawła Silberta z mieszkańcami Jaworzna pn. "Piękniejsze dzielnice". Najbliższe - z mieszkańcami Borów - odbędzie się dzisiaj, 17 maja o godz. 17.00 w  Szkole Podstawowej nr 14.

Podczas spotkania będziemy rozmawiali o sprawach ogólnomiejskich, m.in. o nowych programach poprawy życia dla rodzin i seniorów, o nowych inwestycjach i remontach, a także dalszej modernizacji infrastruktury miejskiej (w tym także o sprawach komunikacyjnych). Duży nacisk zostanie położony na sprawy bezpośrednio ważne dla Borów, m.in. związane z projektami w ramach Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego.

Plan na najbliższe spotkania Prezydenta Miasta w dzielnicach kształtuję się następująco:

• 17 maja br. (czwartek), godz. 17.00 - BORY - Szkoła Podstawowa Nr 14, ul. Niemcewicza 7,
  • 21 maja br. (poniedziałek), godz. 17.00 - DĄBROWA NARODOWA I ŁUBOWIEC - Strażnica OSP, ul. Strażacka 11.

Wkrótce poinformujemy o terminach i miejscu kolejnych spotkań w dzielnicach.