Finał "WF-u na 100%"

22 maja 2018, 15:13

Finał WF-u na 100%

Finał "WF-u na 100%"

We wtorek , 22 maja br. na Sali Obrad Urzędu Miejskiego odbył się finał V już edycji programu profilaktycznego "WF na 100%". Głównym celem programu jest zachęcenie uczniów do aktywnego uczestnictwa w lekcjach wychowania fizycznego. W tej edycji udział  wzięło 14 jaworznickich szkół podstawowych.

W spotkaniu wziął udział Prezydent Miasta Paweł Silbert, który przypomniał uczniom jak ważny jest zdrowy tryb życia i dobra kondycja oraz jak to wpływa na nasze zdrowie. Koordynatorem programu jest Radny Mariusz Kowalski - metodyk Wychowania Fizycznego. Podczas finałowego spotkania podsumowano kolejną już programu .

Warto przypomnieć, iż Program "WF na 100%" jest to akcja skierowana do uczniów, nauczycieli wychowania fizycznego oraz dyrektorów szkół podstawowych z terenu miasta Jaworzna. Głównym celem programu jest zachęcenie uczniów do aktywnego uczestnictwa w lekcjach WF-u i motywowanie nauczycieli wychowania fizycznego do przeprowadzania ciekawych, atrakcyjnych i zgodnych z oczekiwaniami uczniów zajęć.

Szczegółowe informacje dotyczące programu dostępne są na stronie internetowej www.wfna100procent.pl

Laureaci V edycji Programu "WF na 100%":

1. Szkoła Podstawowa nr 19,
  2. Szkoła Podstawowa nr 8,
  3. Szkoła Podstawowa nr 7.

Konkurs literacki "Mój ulubiony nauczyciel wychowania fizycznego"

1. Kacper Jakubowski SP nr 9,
  2. Norbert Szczerba SP nr 9,
  3. Beata Kuligowska SP nr 8.

Konkurs plastyczny "Moja wymarzona lekcja wychowania fizycznego"

1. Weronika Biel SP nr 7,
  2. Aleksandra Moskal SP nr 9,
  3. Nikola Jarska SP nr 8.

Wyróżnienia:
Beata Kuligowska SP nr 8