Nowy serwis MZNK

12 lutego 2013, 11:26

Ruszył nowy serwis internetowy Miejskiego Zarządu Nieruchomości Komunalnych. Nowa strona zastąpiła starą witrynę, która funkcjonowała od grudnia 2007 roku. Nowoczesna struktura, intuicyjna obsługa oraz większa dawka informacji sprawiają, że serwis jest przydatnym źródłem informacji nie tylko dla osób mieszkających w komunalnym zasobie gminy.

- Strona wzbogacona została o kilka nowych elementów, w tym o treści związane ze zmieniającym się 1 lipca 2013 roku systemem gospodarki odpadami komunalnymi - wyjaśnia Agnieszka Zymonik, rzecznik prasowy MZNK. - Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom internautów, informacje związane z MZNK będzie można znaleźć również na miejskim kanale YouTube oraz portalach społecznościowych.

Więcej na www.mznk.jaworzno.pl