Spotkanie prezydenta w Śródmieściu

29 maja 2018, 10:30

Spotkanie prezydenta w Śródmieściu

W poniedziałek, 28 maja br., odbyło się piąte spotkanie Prezydenta Pawła Silberta z mieszkańcami Jaworzna pn. "Piękniejsze Jaworzno, piękniejsze dzielnice". Tym razem było ono adresowane głównie do mieszkańców Śródmieścia.

W trakcie spotkania z mieszkańcami Centrum, Pańskiej Góry, Skałki, Osiedla Tadeusza Kościuszki, Osiedla Górniczego oraz Azot i Starej Huty -  Prezydent Miasta, Paweł Silbert oraz jego współpracownicy przedstawili bieżące plany zw. zarówno w projektami ogólnomiejskimi, jak i z przedsięwzięciami o charakterze ściśle lokalnym. Szczególne zainteresowanie wzbudziły dalsze plany budowy dróg, chodników i pozostałej infrastruktury miejskiej, a także kwestie dot. zwiększania i monitorowania bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Nie zabrakło także informacji przedstawiających nowe pomysły i przedsięwzięcia realizowane w ramach projektów "Jaworzno Wspiera Rodziny" oraz "Jaworzno Przyjazne Seniorom".

Wkrótce poinformujemy o terminach i miejscach następnych spotkań w dzielnicach.

ObrazekObrazekObrazekObrazek