Postaw na Rodzinę

29 maja 2018, 07:45

Postaw na Rodzinę

W poniedziałek, 28 maja br. odbyło się uroczyste zakończenie dwóch przedsięwzięć "Świetlica profilaktyczna – II edycja" oraz realizacji kampanii "Postaw na Rodzinę". Zwycięskim placówkom oświatowym i świetlicom gratulowała Zastępca Prezydenta Monika Bryl.

Do projektu "Świetlica profilaktyczna – II edycja", natomiast w kampanii "Postaw na rodzinę" udział wzięło 21 szkół. Spośród wszystkich placówek członkowie Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych wybrali cztery zwycięskie placówki.

•  "Świetlica profilaktyczna – II edycja"

I miejsce: Szkoła Podstawowa nr 16 im. Konstytucji 3 Maja
Wyróżnienie: Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Kochanowskiego,

• "Postaw na Rodzinę"

I miejsce: Szkoła Podstawowa nr 22
Wyróżnienie Szkoła Podstawowa nr 14 im. Majora Henryka Sucharskiego.

Po uroczystym wręczeniu nagród zebrani na sali obrad wzięli udział w szkoleniu dotyczącym wczesnego rozpoznawania zagrożenia używania wśród dzieci i młodzieży środków odurzających, substancji psychotropowych, środków zastępczych, NSP oraz interwencji profilaktycznej, które poprowadziła, Ewa Kustwan – Mróz – przedstawiciel Regionalnego Ośrodka Metodyczno – Edukacyjny "METIS".

ObrazekObrazekObrazek