Finał Konkursu Matematycznego

4 czerwca 2018, 16:45

Finał Konkursu Matematycznego

Młodzi jaworznianie kolejny raz zawalczyli o zwycięstwo w XII Jaworznickim Konkursie Matematycznym szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadpodstawowych. Nagrody i wyróżnienia za zwycięstwo w konkursie wręczyli, podczas uroczystej gali w Teatrze Sztuk, Prezydent Miasta Jaworzna Paweł Silbert oraz Irena Wojtanowicz - Stadler Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu.

Do konkursu przystąpiło 296 uczestników. Spośród nich nagrodzono 37 oraz wyróżniono 36 uczniów.

W pracę nad konkursem zaangażowało się 35 nauczycieli. Podczas spotkania wyróżnieni zostali również pedagodzy, którzy pracowali przy przygotowaniu i przeprowadzeniu konkursowych zmagań. Uroczystą galę uświetnili wychowankowie Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Grażyny Bacewicz w Jaworznie, którzy zapewnili oprawę muzyczną spotkania.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek